Sprchový systém RAV SLEZÁK Colorado na stěnu s pákovou baterií černá matná CO282.53CMAT

Sprchový systém RAV SLEZÁK Colorado na stěnu s pákovou baterií černá matná CO282.53CMAT - Sprchový systém Včetně nástěnné... více informací »
Sprchový systém RAV SLEZÁK Colorado na stěnu s pákovou baterií černá matná CO282.53CMAT
Značka: RAV SLEZÁK
4 415 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchový systém RAV SLEZÁK Colorado na stěnu s pákovou baterií černá matná CO282.53CMAT - Sprchový systém Včetně nástěnné...

Sprchový systém RAV SLEZÁK Colorado na stěnu s pákovou baterií černá matná CO282.53CMAT – Sprchový systém Včetně nástěnné baterie. S kohútikovou batériou. S montáží na stěnu. Se 2 funkcemi. Rozteč baterie je 150 mm. Tento neodolatelný produkt máte možnost získat prostě tady na stránkách umístěný v sekci sprchy. Nyní můžete najít zlevněné produkty z této sekce na pár kliknutí. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další produkty značky RAV SLEZÁK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce RAV SLEZÁK pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží.

Tento oblíbený produkt Sprchový systém RAV SLEZÁK Colorado na stěnu s pákovou baterií černá matná CO282.53CMAT od společnosti s úžasnou pověstí RAV SLEZÁK máte možnost dostat v naší internetové nabídce za výhodné peníze. Cena od 4 415 Kč.