Sprchový kout čtvrtkruh 90×90 cm SAT TEX SATBKTEXS90CRS

Sprchový kout čtvrtkruh 90x90 cm SAT TEX SATBKTEXS90CRS - Sprchový kout s vaničkou, včetně madel a barvou profilů v lesklém chromu,... více informací »
Sprchový kout čtvrtkruh 90x90 cm SAT TEX SATBKTEXS90CRS
Značka: SAT
17 738 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchový kout čtvrtkruh 90x90 cm SAT TEX SATBKTEXS90CRS - Sprchový kout s vaničkou, včetně madel a barvou profilů v lesklém chromu,...

Sprchový kout čtvrtkruh 90×90 cm SAT TEX SATBKTEXS90CRS – Sprchový kout s vaničkou, včetně madel a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla a je opatřena dekorem Stripe. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace. Zajímavý produkt Sprchový kout čtvrtkruh 90×90 cm lze pořídit lehce tady na našich stránkách zařazený v sekci sprchové kouty. Připravili jsme pro vás unikátní výrobky z této sekce jednoduše online! Populární výrobce SAT vás obohatí o velmi kvalitní produkty Nakupujte výhoděn u nás.

Tento skvělý kus Sprchový kout čtvrtkruh 90x90 cm SAT TEX SATBKTEXS90CRS od známé kvalitní značky SAT jednoduše můžete pořídit v naší nabídce za výhodnou cenu! Stojí teď u nás 17 738 Kč.