Sprchový kout čtverec 90×90 cm SAT TEX SATBKTEXQ90CRS

Sprchový kout čtverec 90x90 cm SAT TEX SATBKTEXQ90CRS - Sprchový kout s vaničkou, včetně madel a barvou profilů v lesklém chromu,... více informací »
Sprchový kout čtverec 90x90 cm SAT TEX SATBKTEXQ90CRS
Značka: SAT
18 338 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchový kout čtverec 90x90 cm SAT TEX SATBKTEXQ90CRS - Sprchový kout s vaničkou, včetně madel a barvou profilů v lesklém chromu,...

Sprchový kout čtverec 90×90 cm SAT TEX SATBKTEXQ90CRS – Sprchový kout s vaničkou, včetně madel a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla a je opatřena dekorem Stripe. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.
Nejprodávanější výrobek lze zakoupit právě teď tady na našem webu v oblíbené sekci sprchové kouty. Mrkněte na akční kusy z této známé sekce ve slevě. Známý výrobce SAT dlouhodobě prodává vysoce kvalitní produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele SAT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Sprchový kout čtverec 90x90 cm SAT TEX SATBKTEXQ90CRS od známé značky SAT jde nakoupit momentálně skutečně výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 18 338 Kč.