Sprchový kout čtverec 80×80 cm SAT TEX SATBKTEXQ80CRT

Sprchový kout čtverec 80x80 cm SAT TEX SATBKTEXQ80CRT - Sprchový kout s vaničkou, včetně madel a barvou profilů v lesklém chromu,... více informací »
Sprchový kout čtverec 80x80 cm SAT TEX SATBKTEXQ80CRT
Značka: SAT
16 538 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchový kout čtverec 80x80 cm SAT TEX SATBKTEXQ80CRT - Sprchový kout s vaničkou, včetně madel a barvou profilů v lesklém chromu,...

Sprchový kout čtverec 80×80 cm SAT TEX SATBKTEXQ80CRT – Sprchový kout s vaničkou, včetně madel a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.
Tento velmi žádaný produkt máte možnost pořídit bez problémů tady na našich stránkách v populární rubrice sprchové kouty. Nyní koupíte ještě podobné produkty z této populární kategorie za parádní cenu! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů značky SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel SAT vám nabízí špičkové výrobky

Designový produkt Sprchový kout čtverec 80x80 cm SAT TEX SATBKTEXQ80CRT od kvalitní společnosti SAT můžete získat již dnes za nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 16 538 Kč.