Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus cerulean 2 kg CG2WA MAPU2168

Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus cerulean 2 kg CG2WA MAPU2168 - Spárovací hmota cementová rychletvrdnoucí v barevném provedení... více informací »
Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus cerulean 2 kg CG2WA MAPU2168
Značka: Mapei
254 Kč
Ověřit dostupnost
Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus cerulean 2 kg CG2WA MAPU2168 - Spárovací hmota cementová rychletvrdnoucí v barevném provedení...

Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus cerulean 2 kg CG2WA MAPU2168 – Spárovací hmota cementová rychletvrdnoucí v barevném provedení cerulean. Vhodné pro šířku spáry od 2 do 20 mm. Vhodné do interiéru i exteriéru.
Tento levný produkt máte možnost koupit v pohodě tady na webu v oblíbené sekci obklady! Podívejte se na parádní produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online. Výrobce Mapei pro své zákazníky dodává kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více produktů od dodavatele Mapei. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kus Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus cerulean 2 kg CG2WA MAPU2168 pocházející od značky Mapei pohodlně získáte tady se slevou. Cenově vychází na 254 Kč.