Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design šalvějová 3 kg R2T MAPXED3177

Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design šalvějová 3 kg R2T MAPXED3177 - Spárovací hmota epoxidová v barevném provedení šalvějová. Vhodné pro... více informací »
Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design šalvějová 3 kg R2T MAPXED3177
Značka: Mapei
1 630 Kč
Ověřit dostupnost
Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design šalvějová 3 kg R2T MAPXED3177 - Spárovací hmota epoxidová v barevném provedení šalvějová. Vhodné pro...

Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design šalvějová 3 kg R2T MAPXED3177 – Spárovací hmota epoxidová v barevném provedení šalvějová. Vhodné pro šířku spáry od 1 do 15 mm. Vhodné do interiéru i exteriéru.
Tento kvalitní a levný kus Spárovací hmota Mapei Kerapoxy je k získání právě zde na našich stránkách zařazený v rubrice obklady. Nyní si můžete pořídit oblíbené zboží z této známé rubriky snadno online. V očích zákazníků populární výrobce Mapei pro své zákazníky dodává top výrobky Přesvědčte se! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete více kousků od výrobce Mapei. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně povedený výrobek Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design šalvějová 3 kg R2T MAPXED3177 od top značky Mapei je dostupný aktuálně na webu ve slevě. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 630 Kč.