Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design ocelově modrá 3 kg R2T MAPXED3169

Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design ocelově modrá 3 kg R2T MAPXED3169 - Spárovací hmota epoxidová v barevném provedení... více informací »
Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design ocelově modrá 3 kg R2T MAPXED3169
Značka: Mapei
1 630 Kč
Ověřit dostupnost
Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design ocelově modrá 3 kg R2T MAPXED3169 - Spárovací hmota epoxidová v barevném provedení...

Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design ocelově modrá 3 kg R2T MAPXED3169 – Spárovací hmota epoxidová v barevném provedení ocelově modrá. Vhodné pro šířku spáry od 1 do 15 mm. Vhodné do interiéru i exteriéru.
Ve slevě tento kousek Spárovací hmota Mapei Kerapoxy naleznete teď tady na webu v oblíbené kategorii obklady! Nyní můžete získat akční produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další prověřené kousky značky Mapei. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný produkt Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design ocelově modrá 3 kg R2T MAPXED3169 od populární značky Mapei máte možnost koupit nyní za výborné peníze! Aktuálně v akci od 1 630 Kč.