Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design hedvábná 3 kg R2T MAPXED3134

Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design hedvábná 3 kg R2T MAPXED3134 - Spárovací hmota epoxidová v barevném provedení... více informací »
Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design hedvábná 3 kg R2T MAPXED3134
Značka: Mapei
1 630 Kč
Ověřit dostupnost
Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design hedvábná 3 kg R2T MAPXED3134 - Spárovací hmota epoxidová v barevném provedení...

Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design hedvábná 3 kg R2T MAPXED3134 – Spárovací hmota epoxidová v barevném provedení hedvábná. Vhodné pro šířku spáry od 1 do 15 mm. Vhodné do interiéru i exteriéru. Výjimečný a žádaný výrobek můžete najít rovněž tady na webu zařazený v kategorii obklady. Vyhledejte si akční produkty z naší kategorie za akční cenu. To však není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce více produktů značky Mapei. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Mapei pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty. Však to vidíte sami.

Ve slevě tento kousek Spárovací hmota Mapei Kerapoxy Easy Design hedvábná 3 kg R2T MAPXED3134 od kvalitní značky Mapei je k sehnání na našich stránkách za výhodné peníze! Nabídka od 1 630 Kč.