Průtočný umyvadlový vtok SAT Infinitio 5/4″ tmavě modrá matná PZATKADBLM

Průtočný umyvadlový vtok SAT Infinitio 5/4" tmavě modrá matná PZATKADBLM - Pro dokonalý vzhled barevných umyvadel Infinitio. Vtok v tmavě modré... více informací »
Průtočný umyvadlový vtok SAT Infinitio 5/4" tmavě modrá matná PZATKADBLM
Značka: SAT
890 Kč
Ověřit dostupnost
Průtočný umyvadlový vtok SAT Infinitio 5/4" tmavě modrá matná PZATKADBLM - Pro dokonalý vzhled barevných umyvadel Infinitio. Vtok v tmavě modré...

Průtočný umyvadlový vtok SAT Infinitio 5/4″ tmavě modrá matná PZATKADBLM – Pro dokonalý vzhled barevných umyvadel Infinitio. Vtok v tmavě modré matné barvě pro umyvadlovou mísu bez přepadu.
Hodně žádaný produkt Průtočný umyvadlový vtok SAT Infinitio 5/4″ tmavě modrá matná PZATKADBLM lze nakoupit přímo tu na našem webu zařazený v rubrice příslušenství k umyvadlům. Připravili jsme pro vás nové výrobky ve zmíněné kategorii za super ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka SAT má v nabídce prvotřídní výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na více skvělých kousků od značky SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Průtočný umyvadlový vtok SAT Infinitio 5/4" tmavě modrá matná PZATKADBLM od známého dodavatele SAT můžete sehnat na našich stránkách teď právě v akci. V akci za 890 Kč.