Plynová varná deska Mora nerez VDP326X

Plynová varná deska Mora nerez VDP326X - Varná deska plynová Mora o šířce 29 cm a v barvě nerez . Počet plotýnek je 2 a... více informací »
Plynová varná deska Mora nerez VDP326X
Značka: Mora
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Plynová varná deska Mora nerez VDP326X - Varná deska plynová Mora o šířce 29 cm a v barvě nerez . Počet plotýnek je 2 a...

Plynová varná deska Mora nerez VDP326X – Varná deska plynová Mora o šířce 29 cm a v barvě nerez . Počet plotýnek je 2 a napájecí napětí (V): 220-240. Oblíbený a kvalitní produkt Plynová varná deska Mora je k sehnání rovnou tady a teď na našem webu umístěný v rubrice varné desky! Nyní si můžete vybrat parádní zboží ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele Mora. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Mora vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento velmi žádaný kousek Plynová varná deska Mora nerez VDP326X od známého výrobce Mora můžete najít tady pořád výhodně. Akční cena 2 990 Kč.