Koupelnová předložka SAT Infinitio žlutá SATDPRED06ZL

Tento velmi oblíbený produkt máte možnost sehnat lehce tady na našich stránkách v oblíbené kategorii předložky. Nyní získáte... více informací »
Koupelnová předložka SAT Infinitio žlutá SATDPRED06ZL
Značka: SAT
299 Kč
Ověřit dostupnost
Tento velmi oblíbený produkt máte možnost sehnat lehce tady na našich stránkách v oblíbené kategorii předložky. Nyní získáte...

Tento velmi oblíbený produkt máte možnost sehnat lehce tady na našich stránkách v oblíbené kategorii předložky. Nyní získáte další výrobky ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! V očích zákazníků populární výrobce SAT vám může nabídnout prvotřídní produkty. Nové kousky každý den!
Koupelnová předložka SAT Infinitio žlutá SATDPRED06ZL – Pro větší pohodlí ve Vaší koupelně a její zútulnění jsme náš sortiment koupelnových předložek rozšířili o sérii předložek Infinitio v rozměru 50×80 cm. Koupelnová předložka s 3 cm dlouhým vlasem ve žluté barvě plně odpovídá současným trendům. Mimořádně hebký a měkký materiál společně s délkou vlasu dodá koupelně jinou dimenzi a útulnost. Koupelnové předložky Infinitio mají na spodní straně protiskluzovou vrstvu, jejich použití je tedy bezpečné a není potřeba se bát uklouznutí. Pocit relaxace po horké koupeli nebo sprše bude při jejich použití dokonalý. Díky novým předložkám Infinitio si poradíme s nepříjemně studenou, mokrou a kluzkou podlahou v každé koupelně!

Tento výjimečný produkt Koupelnová předložka SAT Infinitio žlutá SATDPRED06ZL od kvalitního výrobce SAT můžete najít právě za akční cenu! Aktuálně výhodně za 299 Kč.