Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Perleťově bílá ST3054

Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Perleťově bílá ST3054 - Červenáte se, když vám někdo řekne, že vám to sluší? S... více informací »
Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Perleťově bílá ST3054
Značka: Simplehuman
5 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Perleťově bílá ST3054 - Červenáte se, když vám někdo řekne, že vám to sluší? S...

Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Perleťově bílá ST3054 – Červenáte se, když vám někdo řekne, že vám to sluší? S kulatým zrcátkem Simplehuman se perfektně nalíčíte, ať už se chystáte ráno do práce, nebo večer do divadla. Zabudované LED osvětlení vám poskytne to nejlepší světlo pro precizní každodenní líčení. Takže si na lichotky rychle zvykněte, protože budou stále častější. Díky přepínání denního a nočního světla si můžete před cestou zkontrolovat, jak vypadáte v tlumeném světle. Navíc je zrcátko dobíjecí a proto nebudete potřebovat zásuvku poblíž. Po nabití vydrží až 5 týdnů.

Žádaný kus Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Perleťově bílá ST3054 od naší známé značky Simplehuman snadno naleznete u nás právě až neuvěřitelně levně! Za bezkonkureční cenu 5 990 Kč.