Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Kartáčovaná nerez ocel ST3052

Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Kartáčovaná nerez ocel ST3052 - S nejnovějším zrcátkem Dual Light v nerezové oceli bude... více informací »
Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Kartáčovaná nerez ocel ST3052
Značka: Simplehuman
5 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Kartáčovaná nerez ocel ST3052 - S nejnovějším zrcátkem Dual Light v nerezové oceli bude...

Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Kartáčovaná nerez ocel ST3052 – S nejnovějším zrcátkem Dual Light v nerezové oceli bude váš make-up vždy bezchybný. Ať už se potřebujete nalíčit přes den do práce nebo se chystáte večer do divadla. Díky přepínání denního a nočního světla si můžete před cestou zkontrolovat, jak vypadáte v tlumeném světle. Tru-lux LED osvětlení přesně simuluje denní světlo, a tak vaše tvář bude bez jediné chyby, ať už jsou okolní světelné podmínky jakékoliv. Světlo se automaticky rozsvítí, jakmile k němu přiblížíte tvář. Navíc je bezšňůrové a dobíjecí –1x nabití vydrží až na 5 týdnů.

Tento designový kus Kosmetické zrcátko Simplehuman Dual Touch Kartáčovaná nerez ocel ST3052 od značky s dlouholetou historií Simplehuman snadno můžete pořídit tady teď za výhodnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 5 990 Kč.