Interiérové dveře Naturel Perma levé 60 cm ořech karamelový PERMA3OK60L

Interiérové dveře Naturel Perma levé 60 cm ořech karamelový PERMA3OK60L - Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru.... více informací »
Interiérové dveře Naturel Perma levé 60 cm ořech karamelový PERMA3OK60L
Značka: Naturel
4 590 Kč
Ověřit dostupnost
Interiérové dveře Naturel Perma levé 60 cm ořech karamelový PERMA3OK60L - Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru....

Interiérové dveře Naturel Perma levé 60 cm ořech karamelový PERMA3OK60L – Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Rámová konstrukce z MDF s kvalitní fólií v žádaném a velmi pěkném. Výplň je poskládána z panelů z MDF ve stejném dekoru a bílého matného skla tl. 4 mm. Zasklení bez zasklívacích rámečků působí velice estetickým dojmem. Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně. Dveře 60 mají WC zámek (rozteč 72 mm) a pasuje k nim klika v provedení s WC knoflíkem. Zlevněný produkt Interiérové dveře Naturel Perma levé 60 seženete zrovna na webu v populární rubrice interiérové dveře! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu.

Tento neodolatelný produkt Interiérové dveře Naturel Perma levé 60 cm ořech karamelový PERMA3OK60L od skvělé značky Naturel je k získání tady teď za výprodejovou cenu! Akční ceny již od 4 590 Kč.