Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80P

Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80P - Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně,... více informací »
Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80P
Značka: Naturel
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80P - Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně,...

Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80P – Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty. Jednoduchou výměnou můžete zatraktivnit váš byt. Rámová konstrukce z MDF s kvalitním CPL povrchem, který má lepší odolnost proti mechanickému poškození, poškrabání a lehkou údržbu. Možností je také jejich případné zkrácení. Klika není součástí. Dveře mají zámek na dozický klíč.
Zcela unikátní výrobek Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80P jde pořídit právě zde na našich stránkách zařazený v sekci interiérové dveře. Nyní získáte ještě ostatní produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další vybrané kousky značky Naturel. Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce Naturel vás a vaše blízké obohatí o top sortiment

Tento kvalitní a levný produkt Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80P od výrobce se zárukou kvality Naturel pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu. K sehnání zrovna v akci za 2 490 Kč.