Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm bílé IBIZACPLB80P

Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm bílé IBIZACPLB80P - Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty.... více informací »
Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm bílé IBIZACPLB80P
Značka: Naturel
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm bílé IBIZACPLB80P - Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty....

Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm bílé IBIZACPLB80P – Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty. Jednoduchou výměnou můžete zatraktivnit váš byt. Rámová konstrukce z MDF s kvalitním CPL povrchem, který má lepší odolnost proti mechanickému poškození, poškrabání a lehkou údržbu. Možností je také jejich případné zkrácení. Klika není součástí. Dveře mají zámek na dozický klíč.
Povedený produkt můžete dostat také tady na našem webu v oblíbené sekci interiérové dveře! Prozkoumejte zcela nové zboží z této známé rubriky na pár kliknutí! To není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také více produktů od výrobce Naturel. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 80 cm bílé IBIZACPLB80P od skvělé a známé značky Naturel seženete zrovna až neuvěřitelně levně! Momentálně v akci za 2 490 Kč.