Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 90 cm bílé IBIZACPLB90L

Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 90 cm bílé IBIZACPLB90L - Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty.... více informací »
Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 90 cm bílé IBIZACPLB90L
Značka: Naturel
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 90 cm bílé IBIZACPLB90L - Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty....

Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 90 cm bílé IBIZACPLB90L – Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty. Jednoduchou výměnou můžete zatraktivnit váš byt. Rámová konstrukce z MDF s kvalitním CPL povrchem, který má lepší odolnost proti mechanickému poškození, poškrabání a lehkou údržbu. Možností je také jejich případné zkrácení. Klika není součástí. Dveře mají zámek na dozický klíč.Levný produkt Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 90 cm bílé IBIZACPLB90L naleznete právě teď tady a teď na našem webu v oblíbené sekci interiérové dveře. Nyní si můžete koupit oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie ve slevě! Známý dodavatel Naturel pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní sortiment. To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na další vybrané produkty od značky Naturel. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 90 cm bílé IBIZACPLB90L od top výrobce Naturel pohodlně nakoupíte právě teď v naší nabídce za outletovou cenu. Aktuálně stojí u nás 2 490 Kč.