Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80L

Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80L - Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například... více informací »
Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80L
Značka: Naturel
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80L - Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například...

Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80L – Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty. Jednoduchou výměnou můžete zatraktivnit váš byt. Rámová konstrukce z MDF s kvalitním CPL povrchem, který má lepší odolnost proti mechanickému poškození, poškrabání a lehkou údržbu. Možností je také jejich případné zkrácení. Klika není součástí. Dveře mají zámek na dozický klíč.
Tento unikátní produkt Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 80 cm je k dispozici bezstarostně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii interiérové dveře. Připravili jsme oblíbené produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze!

Tento kvalitní a žádaný produkt Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 80 cm dub natura IBIZACPLDN80L originál od výrobce Naturel můžete koupit bezpečně online za akční cenu. V akci od 2 490 Kč.