Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 70 cm bílé IBIZACPLB70L

Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 70 cm bílé IBIZACPLB70L - Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty.... více informací »
Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 70 cm bílé IBIZACPLB70L
Značka: Naturel
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 70 cm bílé IBIZACPLB70L - Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty....

Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 70 cm bílé IBIZACPLB70L – Ideální interiérové dveře do ocelové zárubně, Například pro panelové byty. Jednoduchou výměnou můžete zatraktivnit váš byt. Rámová konstrukce z MDF s kvalitním CPL povrchem, který má lepší odolnost proti mechanickému poškození, poškrabání a lehkou údržbu. Možností je také jejich případné zkrácení. Klika není součástí. Dveře mají zámek na dozický klíč.
Tento akční produkt je k získání bez problémů tady na našich stránkách ve známé rubrice interiérové dveře! Připravili jsme parádní produkty z této sekce za nejnižší cenu! U nás nabízíme více, podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Naturel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Naturel vyrábí špičkový sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Zajímavý kus Interiérové dveře Naturel Ibiza levé 70 cm bílé IBIZACPLB70L od přední značky Naturel jednoduše můžete získat zrovna dnes skutečně levně. Nyní pořídíte od 2 490 Kč.