Interiérové dveře Naturel Accra pravé 80 cm bílé ACCRACPLB80P

Interiérové dveře Naturel Accra pravé 80 cm bílé ACCRACPLB80P - Moderní interiérové dveře Accra, které budou ozdobou každého interiéru. Rámová... více informací »
Interiérové dveře Naturel Accra pravé 80 cm bílé ACCRACPLB80P
Značka: Naturel
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Interiérové dveře Naturel Accra pravé 80 cm bílé ACCRACPLB80P - Moderní interiérové dveře Accra, které budou ozdobou každého interiéru. Rámová...

Interiérové dveře Naturel Accra pravé 80 cm bílé ACCRACPLB80P – Moderní interiérové dveře Accra, které budou ozdobou každého interiéru. Rámová konstrukce z MDF s kvalitním CPL povrchem, který má lepší odolnost proti mechanickému poškození, poškrabání a lehkou údržbu. Výplň je poskládána z panelů z MDF a bílého matného skla tl. 4 mm. Zasklení bez zasklívacích rámečků působí velice estetickým dojmem. Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně. Dveře mají zámek na dozický klíč. Kvalitní produkt Interiérové dveře Naturel Accra pravé 80 cm bílé lze pořídit rovnou tady na našich stránkách v rubrice interiérové dveře. Nyní koupíte parádní produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. Oblíbený dodavatel Naturel pro své zákazníky nabízí top výrobky Udělejte radost sami sobě. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také více kousků od výrobce Naturel. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Interiérové dveře Naturel Accra pravé 80 cm bílé ACCRACPLB80P od předního výrobce Naturel jednoduše seženete na našich stránkách extra výhodně! V současnosti za 4 490 Kč.