Dlažba Ragno Incanto Verde Antigua 60×60 cm lesk R90K

Dlažba Ragno Incanto Verde Antigua 60x60 cm lesk R90K - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení verde antigua v imitaci mramoru o... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Verde Antigua 60x60 cm lesk R90K
Značka: Ragno
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Verde Antigua 60x60 cm lesk R90K - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení verde antigua v imitaci mramoru o...

Dlažba Ragno Incanto Verde Antigua 60×60 cm lesk R90K – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení verde antigua v imitaci mramoru o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s lesklým povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.
Povedený produkt máte možnost sehnat bez obtíží tady na webu v sekci obklady. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele Ragno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Ragno pro své zákazníky prodává špičkové zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Unikátní a oblíbený výrobek Dlažba Ragno Incanto Verde Antigua 60x60 cm lesk R90K od předního výrobce Ragno pohodlně seženete zrovna dnes opravdu výhodně! Ceny již od 1 999 Kč.