Dlažba Ragno Incanto Statutario Venato 60×120 cm mat R8SE

Dlažba Ragno Incanto Statutario Venato 60x120 cm mat R8SE - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení statutario... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Statutario Venato 60x120 cm mat R8SE
Značka: Ragno
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Statutario Venato 60x120 cm mat R8SE - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení statutario...

Dlažba Ragno Incanto Statutario Venato 60×120 cm mat R8SE – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení statutario venato v imitaci mramoru o rozměru 59,8×119,8 cm a tloušťce 6 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže. Unikátní produkt Dlažba Ragno Incanto Statutario Venato 60×120 cm mat dostanete pohodlně u nás v oblíbené sekci obklady! Připravili jsme kvalitní výrobky ve zmíněné rubrice snadno online! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také více kousků značky Ragno. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Ragno představuje vysoce kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento unikátní produkt Dlažba Ragno Incanto Statutario Venato 60x120 cm mat R8SE od této skvělé značky Ragno jednoduše pořídíte aktuálně ve slevě. Momentálně v akci za 1 799 Kč.