Dlažba Ragno Incanto Crux Grey 60×60 cm mat R8ZQ

Dlažba Ragno Incanto Crux Grey 60x60 cm mat R8ZQ - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení crux grey v imitaci... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Crux Grey 60x60 cm mat R8ZQ
Značka: Ragno
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Crux Grey 60x60 cm mat R8ZQ - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení crux grey v imitaci...

Dlažba Ragno Incanto Crux Grey 60×60 cm mat R8ZQ – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení crux grey v imitaci mramoru o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 9,5 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.
Unikátní a žádaný produkt dostanete již dnes tu na stránkách v oblíbené kategorii obklady. Nyní si můžete pořídit akční kousky z této známé rubriky za outletovou cenu. Přední výrobce Ragno vám poskytuje špičkové zboží.

Unikátní a oblíbený kus Dlažba Ragno Incanto Crux Grey 60x60 cm mat R8ZQ od našeho předního výrobce Ragno můžete pořídit v naší online nabídce skutečně výhodně. Nabídky již od 1 299 Kč.