Dlažba Ragno Incanto Cremo Delicato 30×60 cm mat R90Q

Dlažba Ragno Incanto Cremo Delicato 30x60 cm mat R90Q - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení cremo delicato v... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Cremo Delicato 30x60 cm mat R90Q
Značka: Ragno
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Cremo Delicato 30x60 cm mat R90Q - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení cremo delicato v...

Dlažba Ragno Incanto Cremo Delicato 30×60 cm mat R90Q – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení cremo delicato v imitaci mramoru o rozměru 29,8×59,8 cm a tloušťce 9,5 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.
Tento exkluzivní výrobek je dostupný taky tu ve známé kategorii obklady. Vyhledejte si jiné zboží z této kategorie ve výprodejové akci. To ovšem není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další kvalitní produkty od dodavatele Ragno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Dlažba Ragno Incanto Cremo Delicato 30x60 cm mat R90Q od top značky Ragno jde pořídit na našich stránkách teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídky od 1 299 Kč.