Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60×60 cm mat R8ZT

Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60x60 cm mat R8ZT - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení calacatta nobile v... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60x60 cm mat R8ZT
Značka: Ragno
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60x60 cm mat R8ZT - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení calacatta nobile v...

Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60×60 cm mat R8ZT – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení calacatta nobile v imitaci mramoru o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 9,5 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.
Diskontní kus je k sehnání pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci obklady. Mrkněte na ještě jiné kousky z této oblíbené sekce za výborné peníze.

Designový produkt Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60x60 cm mat R8ZT od přední společnosti Ragno můžete koupit právě teď ve výprodejové akci. Stojí teď u nás 1 299 Kč.