Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60×60 cm lesk R90G

Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60x60 cm lesk R90G - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení calacatta nobile... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60x60 cm lesk R90G
Značka: Ragno
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60x60 cm lesk R90G - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení calacatta nobile...

Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60×60 cm lesk R90G – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení calacatta nobile v imitaci mramoru o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s lesklým povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Tento akční kousek jde koupit právě nyní tady na stránkách v populární sekci obklady. Najděte si ostatní produkty z této populární kategorie za extra cenu! V očích zákazníků popupární značka Ragno má k dispozici vysoce kvalitní výrobky Přesvědčte se! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele Ragno. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Dlažba Ragno Incanto Calacatta Nobile 60x60 cm lesk R90G od výrobce s dobrým jménem Ragno můžete koupit ještě dnes téměř zdarma. Právě teď za cenu 1 999 Kč.