Dlažba Ragno Incanto Breccia Pernice 60×60 cm mat R8ZP

Dlažba Ragno Incanto Breccia Pernice 60x60 cm mat R8ZP - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia pernice v... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Breccia Pernice 60x60 cm mat R8ZP
Značka: Ragno
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Breccia Pernice 60x60 cm mat R8ZP - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia pernice v...

Dlažba Ragno Incanto Breccia Pernice 60×60 cm mat R8ZP – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia pernice v imitaci mramoru o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 9,5 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže. Unikátní produkt Dlažba Ragno Incanto Breccia Pernice máte možnost pořídit zrovna tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice obklady. Nyní můžete získat ještě podobné produkty z naší kategorie jednoduše online! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky Ragno. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Dlažba Ragno Incanto Breccia Pernice 60x60 cm mat R8ZP od známé společnosti Ragno jednoduše najdete právě dnes skutečně výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 1 299 Kč.