Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60×60 cm mat R8ZR

Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x60 cm mat R8ZR - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v imitaci mramoru o... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x60 cm mat R8ZR
Značka: Ragno
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x60 cm mat R8ZR - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v imitaci mramoru o...

Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60×60 cm mat R8ZR – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v imitaci mramoru o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 9,5 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.
Ve slevě produkt naleznete lehce tady a teď na našem webu v sekci obklady! Nyní můžete najít unikátní produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! To však není vše, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další vybrané kousky značky Ragno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Ragno pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Ve slevě kousek Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x60 cm mat R8ZR od skvělé a známé značky Ragno pořídíte na našich stránkách teď právě za rozumné peníze. Nyní můžete mít za 1 299 Kč.