Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60×60 cm lesk R90A

Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x60 cm lesk R90A - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x60 cm lesk R90A
Značka: Ragno
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x60 cm lesk R90A - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v...

Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60×60 cm lesk R90A – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v imitaci mramoru o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s lesklým povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.
Tento exkluzivní kousek je k sehnání pohodlně tu na webu v sekci obklady! Nyní můžete najít další zboží z naší sekce za nejlepší ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka Ragno svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Ragno. Najdete je níže na této stránce.

Akční a ve slevě výrobek Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x60 cm lesk R90A od přední značky Ragno máte možnost získat již dnes za skvělou cenu! Nyní pořídíte za 1 999 Kč.