Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60×120 cm mat R8SJ

Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x120 cm mat R8SJ - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x120 cm mat R8SJ
Značka: Ragno
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x120 cm mat R8SJ - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v...

Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60×120 cm mat R8SJ – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v imitaci mramoru o rozměru 59,8×119,8 cm a tloušťce 6 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže. Často hledaný produkt máte možnost koupit také na webu zařazený v sekci obklady! Připravili jsme akční výrobky z této populární sekce ve slevě! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od značky Ragno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní kus Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 60x120 cm mat R8SJ od společnosti s dlouholetou tradicí Ragno snadno najdete v naší online nabídce skutečně výhodně. Nyní pořídíte od 1 799 Kč.