Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 30×60 cm lesk R91F

Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 30x60 cm lesk R91F - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v imitaci mramoru o... více informací »
Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 30x60 cm lesk R91F
Značka: Ragno
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 30x60 cm lesk R91F - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v imitaci mramoru o...

Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 30×60 cm lesk R91F – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení breccia aurora v imitaci mramoru o rozměru 29,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s lesklým povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Tento kvalitní a levný kousek Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 30×60 cm lesk R91F lze pořídit právě tady na webu umístěný v sekci obklady. Nyní koupíte ještě podobné zboží z naší sekce za výhodnou cenu! Populární výrobce Ragno představuje kvalitní produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Ragno. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Dlažba Ragno Incanto Breccia Aurora 30x60 cm lesk R91F od výrobce se zárukou kvality Ragno k dostání aktuálně se slevou! Produkt momentálně prodáváme za 1 999 Kč.