Dlažba Geotiles Sonante tortora 60×60 cm lesk SONANTE60TO

Dlažba Geotiles Sonante tortora 60x60 cm lesk SONANTE60TO - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení tortora v... více informací »
Dlažba Geotiles Sonante tortora 60x60 cm lesk SONANTE60TO
Značka: Geotiles
949 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Geotiles Sonante tortora 60x60 cm lesk SONANTE60TO - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení tortora v...

Dlažba Geotiles Sonante tortora 60×60 cm lesk SONANTE60TO – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení tortora v imitaci mramoru s lesklým povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří, na balkóny.
Diskontní produkt máte možnost dostat právě zde na našich stránkách umístěný v rubrice obklady! Máme pro vás akční produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další kousky značky Geotiles. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Geotiles prodává vynikající výrobky

Neodolatelný produkt Dlažba Geotiles Sonante tortora 60x60 cm lesk SONANTE60TO od značky s dobrým jménem Geotiles jednoduše můžete sehnat online extra se slevou. Levně za cenu 949 Kč.