Dlažba Geotiles Sonante arena 60×60 cm lesk SONANTE60AR

Dlažba Geotiles Sonante arena 60x60 cm lesk SONANTE60AR - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě arena v imitaci mramoru s lesklým povrchem. Vhodné... více informací »
Dlažba Geotiles Sonante arena 60x60 cm lesk SONANTE60AR
Značka: Geotiles
949 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Geotiles Sonante arena 60x60 cm lesk SONANTE60AR - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě arena v imitaci mramoru s lesklým povrchem. Vhodné...

Dlažba Geotiles Sonante arena 60×60 cm lesk SONANTE60AR – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě arena v imitaci mramoru s lesklým povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří, na balkóny. Hodně žádaný produkt Dlažba Geotiles Sonante arena 60×60 cm seženete již dnes tady na stránkách zařazený v sekci obklady! Mrkněte na ještě ostatní produkty z této kategorie za extra cenu! Významný výrobce Geotiles vám může nabídnout prvotřídní sortiment.

Tento nejprodávanější výrobek Dlažba Geotiles Sonante arena 60x60 cm lesk SONANTE60AR od známého dodavatele Geotiles je k dostání online až neuvěřitelně levně! Levně za cenu 949 Kč.