Dlažba Geotiles Lavica gris 60×60 cm mat LAVICA60GRRN

Dlažba Geotiles Lavica gris 60x60 cm mat LAVICA60GRRN - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě gris v imitaci kamene o rozměru... více informací »
Dlažba Geotiles Lavica gris 60x60 cm mat LAVICA60GRRN
Značka: Geotiles
949 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Geotiles Lavica gris 60x60 cm mat LAVICA60GRRN - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě gris v imitaci kamene o rozměru...

Dlažba Geotiles Lavica gris 60×60 cm mat LAVICA60GRRN – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě gris v imitaci kamene o rozměru 59,8s59,8 cm a tloušťce 9 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří, na balkóny.
Kvalitní a žádaný produkt Dlažba Geotiles Lavica gris 60×60 cm mat máte možnost koupit bez obtíží tady na našem webu v populární rubrice obklady. Nyní najdete skvělé produkty z této známé kategorie za extra cenu! Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Máme v nabídce také další prověřené produkty od značky Geotiles. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Geotiles poskytuje top výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento kvalitní a levný kousek Dlažba Geotiles Lavica gris 60x60 cm mat LAVICA60GRRN od předního výrobce Geotiles snadno můžete najít momentálně na webu za báječnou cenu. Nyní za akční cenu 949 Kč.