Dlažba Geotiles Lavica arena 75×75 cm mat LAVICA75ARRN

Dlažba Geotiles Lavica arena 75x75 cm mat LAVICA75ARRN - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě arena v imitaci kamene o rozměru... více informací »
Dlažba Geotiles Lavica arena 75x75 cm mat LAVICA75ARRN
Značka: Geotiles
999 Kč
Ověřit dostupnost
Dlažba Geotiles Lavica arena 75x75 cm mat LAVICA75ARRN - Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě arena v imitaci kamene o rozměru...

Dlažba Geotiles Lavica arena 75×75 cm mat LAVICA75ARRN – Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barvě arena v imitaci kamene o rozměru 75×75 cm a tloušťce 10,5 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří, na balkóny.
Super výrobek lze nakoupit mimo jiné na našich stránkách v populární kategorii obklady! Nyní si můžete pořídit jiné výrobky z této známé rubriky jednoduše online. To není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další kousky značky Geotiles. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Geotiles vám může poskytnout prvotřídní produkty.

Tento exkluzivní výrobek Dlažba Geotiles Lavica arena 75x75 cm mat LAVICA75ARRN od kvalitního výrobce Geotiles máte možnost koupit v aktuální nabídce ve výhodné akci! Zrovna teď v akci za 999 Kč.