Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1034

Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1034 - Dávkovač mýdla v atraktivním designu s jednou nádobou pro tekuté mýdlo, šampon či... více informací »
Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1034
Značka: Simplehuman
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1034 - Dávkovač mýdla v atraktivním designu s jednou nádobou pro tekuté mýdlo, šampon či...

Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1034 – Dávkovač mýdla v atraktivním designu s jednou nádobou pro tekuté mýdlo, šampon či třeba kondicionér nebo gelovou desinfekci do vaší koupelny, WC či kuchyně. Robustní konstrukce a vysoce odolné materiály jsou zárukou dlouhé životnosti dávkovače. Na tento dávkovač je extra záruka 5 LET. Dávkovač lze připevnit buď klasicky šrouby do hmoždinek ve vyvrtaných otvorech, nebo pokud nechcete vrtat do dlažby, lze použít přiloženou samolepící sadu a vyhnout se tak vrtání do dlažby. Díky průhledným nádobám budete mít vždy přehled o množství mýdla. Dávkovač je manuální, mýdlo tedy dávkujete lehkým přitažením páčky.

Nový výrobek Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1034 od populárního výrobce Simplehuman je k dostání na našich stránkách teď za parádní cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 290 Kč.