Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1028

Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1028 - Dávkovač mýdla v moderním provedení se dvěma nádobami pro mýdlo a... více informací »
Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1028
Značka: Simplehuman
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1028 - Dávkovač mýdla v moderním provedení se dvěma nádobami pro mýdlo a...

Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1028 – Dávkovač mýdla v moderním provedení se dvěma nádobami pro mýdlo a šampon či třeba kondicionér. Ideální do vaší koupelny, WC či kuchyně. Masivní konstrukce a vysoce odolné materiály jsou zárukou dlouhé životnosti dávkovače. To garantuje Simplehumana extra zárukou 5 LET! Dávkovač lze připevnit 2-mi způsoby: klasicky do zdi, pomocí přiložených hmoždinek, nebo zvolte kvalitní samolepící sadu 3M pro montáž BEZ vrtání, která je součástí. Díky průhledným nádobám budete mít vždy přehled o množství mýdla. Potřebnou dávku mýdla, si zbolíte jen lehkým přitažením páčky.

Kvalitní produkt Dávkovač mýdla Simplehuman Wall Kartáčovaná ocel BT1028 od výrobce Simplehuman jednoduše můžete sehnat právě teď za outletovou cenu. Aktuálně za 1 990 Kč.