Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor accu MAX Kartáčovaná nerez ocel ST1500

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor accu MAX Kartáčovaná nerez ocel ST1500 - Náš senzorový bezdotykový dávkovač MAX je přímo konstruován pro firmy... více informací »
Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor accu MAX Kartáčovaná nerez ocel ST1500
Značka: Simplehuman
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor accu MAX Kartáčovaná nerez ocel ST1500 - Náš senzorový bezdotykový dávkovač MAX je přímo konstruován pro firmy...

Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor accu MAX Kartáčovaná nerez ocel ST1500 – Náš senzorový bezdotykový dávkovač MAX je přímo konstruován pro firmy a obchody, ale je ideální také pro rušné domácnosti. Kdokoli si snadno umyje ruce mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem, aniž by po sobě zanechal jakékoli bakterie a udržuje je tak čisté a bezpečné. Má speciální pumpu odolnou proti ucpání, která zajišťuje přesný a konzistentní průtok, a silikonový ventil zabraňuje nechtěnému odkapávání. Pro male množství mýdla přiložte ruku blíže k senzoru, pro více níže pod senzor. Jeho bezpečnostní víko lze otevřít a znovu naplnit pouze pomocí přiloženého nástroje, zatímco velký otvor umožňuje rychlé a snadné plnění. Je napájen čtyřmi bateriemi D-cell, které vydrží až na 1 rok používání. Bezdotykový dávkovač MAX je dodáván s 946ml dezinfekčního prostředku bez vůně a volitelným držákem na zeď (šrouby jsou součástí balení), takže jej můžete namontovat na stěnu i položit na stůl. Jeho elegantní design vylepšuje a povznáší jakékoli okolí.

Unikátní a žádaný produkt Dávkovač mýdla Simplehuman Sensor accu MAX Kartáčovaná nerez ocel ST1500 od našeho známého výrobce Simplehuman můžete dostat na našich stránkách teď za báječnou cenu. Nyní pořídíte od 3 990 Kč.